Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

КОНКУРС на заміщення вакантної посади

01.08.2019

Зачепилівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу Зачепилівської селищної ради.

Умови проведення конкурсу:

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Зачепилівської селищної ради такі документи :

– заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби ;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;

– дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

– копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади :

  • освіта вища за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста  або  відповідно магістра, відповідного професійного спрямування,   стаж роботи за фахом  на державній службі  не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років,   обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Зачепилівка, вул.Паркова, 37, Зачепилівська селищна рада,   тел. 5-22-87.

 

 

Конкурсна комісія

Зачепилівської селищної ради

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання