Комплексний короткостроковий навчальний онлайн курс з основ сільського господарства

09.04.2021

Зачепилівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує, що Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розроблений комплексний короткостроковий навчальний онлайн курс з основ сільського господарства за напрямом «Сучасні агротехнології вирощування сільськогосподарських культур в умовах ринкового господарювання» в обсязі 142 години. Навчання з професійно-теоретичної підготовки буде здійснюватися за дистанційною формою, з професійно-практичної підготовки – на базі Центру у навчальних майстернях та навчальних ділянках відкритого або закритого ґрунту. За потребою роботодавця слухачі мають можливість також обрати навчання за окремими програмами, а саме: – «Крапельне зрощення як інноваційний метод вирощування ягідних культур» в обсязі 56 годин; – «Агротехнологічні принципи вирощування та догляду за виноградом» в обсязі 58 годин. – «Технологія вирощування квітів та догляд за ними» в обсязі 60 годин.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Зачепилівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: сел. Зачепилівка вул. Центральна, 41

тел. 5-25-00

Без названия