Карта пунктів незламності в Дії

10.11.2023

+1 послуга в Дії: дізнавайтеся, де найближчий Пункт незламності, за кілька кліків.

Запустили нову послугу. Тепер у Дії доступна карта з розташуванням Пунктів незламності. Українці зможуть знайти найближче місце, де зарядити телефон та зателефонувати рідним.

Як переглянути карту

Зайдіть у Дію, натисніть – «Послуги» – «Пункти незламності»,  виберіть свою область та  завантажте карту. Все готово! Тепер вона доступна для використання офлайн.

Застосунок покаже всі Пункти незламності в радіусі 1,5 км. Також ви зможете вибрати важливі для вас умови: пандус, інтернет, мобільний зв’язок, генератор тощо. Знаходьте пункт, який вам підходить, а карта прокладе найкоротший маршрут до нього.

З міркувань безпеки карта недоступна в Херсонській, Донецькій, Запорізькій, Луганській областях та частково Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській, Миколаївській.

Завантажуйте карту, щоб блекаути на застали вас зненацька.

НАГАДУЄМО:

У рамках ініціативи Президента України на території Зачепилівської ТГ функціонують “Пункти незламності”, які в разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, зможуть стати своєрідними острівками безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності.

Там мешканці громади зможуть отримати всі базові послуги у разі проблем зі світлом: тепло, вода, чай, аптечка, можливість зарядити гаджети, мобільний зв’язок та інтернет (в залежності від функціонування операторів).

На даному етапі в Зачепилівській громаді розгорнуто 10 пунктів незламності:

1) сел.Зачепилівка, вул.Центральна, б.56 (будівля селищної ради, ЦНАП)

2) сел.Зачепилівка, вул.14 Некрасова Максима, 6 (КНП “Зачепилівська ЦЛ”)

3) с.Бердянка, вул.Центральна, 52 (будівля старостату)

4) с.Забарине, вул.Центральна,19  (будівля старостату)

5) с.Леб’яже, вул.Центральна, 256  (будівля старостату)

6) с.Миколаївка, вул.Харківська, 76 (будівля старостату)

7) с.Сомівка, вул.Центральна, 26 (будівля старостату)

8) с.Нове Мажарове, вул.Центральна, 17 (будівля старостату)

9) с.Рунівщина, вул.Шевченка, 30А (будівля старостату)

10) с.Чернещина, пров.Шкільний, 1 (будівля старостату)

Впевнені, що нас можуть позбавити електрики, але спільними зусиллями ми перетворимося на джерела енергії та сили.

Віримо в краще! Чекаємо Українську перемогу РАЗОМ!

Photo 5199518895399093178 Y