03.04.2019

З метою піднесення ролі вчителя фізичної культури у суспільстві, виявлення та сприяння розвитку ініціативності педагогічних кадрів, поширення та розповсюдження ефективного педагогічного досвіду, розвитку шкільного футболу та популяризації засад здорового способу життя серед вчителів фізичної культури закладів освіти Зачепилівської селищної ради пройшов конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

На підставі рішення журі І (ОТГ) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» ( протокол  від 29.03.2019 року), переможцем визнано вчителя фізичної культури Сомівської філії Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сисоєва Віктора Олександровича. Згідно умов проведення ІІ (обласного) туру конкурсу, матеріали переможця направлено для участі в наступному турі.

Відділ освіти, молоді та спорту вітає Віктора Олександровича з перемогою в І (ОТГ) турі та бажає вдалого виступу в ІІ (обласному) турі  конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».