Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Інформує центр зайнятості

15.03.2021

Шановні випускники шкіл, шукачі роботи та безробітні!
Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.
Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 35 професіями.
В процесі навчання використовуються новітні технології та сучасне обладнання. Вік та попередня кваліфікація не мають значення. Набір груп здійснюється протягом всього календарного року. На квітень 2021 року заплановане формування груп за професіями: «токар», «квітникар», «штукатур», «верстатник широкого профілю», «налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням», «кравець», «тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, категорія А2.
За більш детальною інформацією звертайтеся до Зачепилівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: сел. Зачепилівка вул. Центральна, 41
тел. 5-25-00
безкоштовне навчання ХЦПТО
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання