Інформація щодо об’єкта малої приватизації – окремого майна – Нежитлова будівля літ. «А-1» загальною площею 227,2 кв.м

08.02.2021

Місцезнаходження: Харківська обл., Зачепилівський р-н, смт. Зачепилівка, вул. Центральна (Радянська), 21

Балансоутримувач – Головне управління статистики у Харківській області, код за ЄДРПОУ 02362629

Земельна ділянка під об’єктом не входить до складу об’єкта приватизації.

Дата проведення аукціону в електронній торговій системі ProZorro.Продажі19.02.2021.

Стартова ціна продажу на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 123500,00 гривень (на ціну продажу по результатам аукціону нараховується ПДВ згідно чинного законодавства).

Умови продажу: Покупець зобов’язаний протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу відшкодувати Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях послуги суб’єкта оціночної діяльності, залученого для проведення оцінки об’єкта малої приватизації окремого майна – Нежитлова будівля літ. «А-1» загальною площею 227,2 кв.м, за адресою: Харківська обл., Зачепилівський р-н, смт. Зачепилівка, вул. Центральна (Радянська), 21 (балансоутримувач: Головне управління статистики у Харківській області, код за ЄДРПОУ 02362629) у розмірі 4000,00 грн. (чотири тисячі гривень 00 копійок).

Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях, 61057, Харківська область,
м. Харків, майдан Театральний, 1, Шпортак Н.Ю., тел. (057) 700-75-60, kharkiv@spfu.gov.ua

Посилання на електронний аукціон:

Більш детальна інформація про об’єкт приватизації за посиланням: https://cutt.ly/lkwyZ7J.

Фото 1Фото 2 (1)