Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

ІФРАСТУКТУРНИМ ПРОЕКТАМ БУТИ!

02.07.2019

21 червня на засідання комісії при Мінрегіоні було затверджено перелік проектів, які реалізуються у 2019 році за рахунок державної субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Обсяг субвенції передбачений Зачепилівській ОТГ на поточний рік становить 3760,1 тис грн. Заплановані проекти будуть спрямовані на найбільш злободенні проблеми Зачепилівської ОТГ. А саме: будівництво очисних споруд у селі Кочетівка, капітальний ремонт водозабірної свердловини та забезпечення водопостачання жителям села Миколаївка, а також реконструкція частини адмінбудівлі під створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Реалізація проекту по створенню належного ЦНАП буде проводитися паралельно із участю селищної ради у третьому раунді Фази Впровадження напрямку з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». Завдяки участі у Програмі  громада матиме можливість до 2020 року не лише створити єдиний ЦНАП на території Зачепилівського району, а й за допомогою міжнародних партнерів наповнити його сучасним матеріально-технічним оснащенням. Створивши тим самим умови для надання якісних адміністративних послуг жителям.

Із переліком проектів та проектними заявками можна ознайомитися на офіційному сайті Зачепилівської селищної ради у розділі «Економіка».

Нагадаємо, що у 2018 році за кошти субвенції було придбано три одиниці спецтехніки для зміцнення комунального господарства, покращення інфраструктури та розвитку проектів благоустрою громади. Обсяг субвенції у минулому році склав 4066,0 тис грн.

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання