Харківщина – лідер у реалізації проєкту «Армія відновлення»

03.11.2023

Уряд збільшив оплату за виконання суспільно корисних робіт у 1,5 рази. Відтепер у межах проєкту «Армія відновлення» оплата праці складатиме до 10 050 грн у місяць. Про це розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.

За словами О. Котукова, Харківщина долучилась до проєкту «Армія відновлення» з початку цього року після скасування заборони проведення суспільно корисних робіт у зоні бойових дій. Станом на 01.11.2023 року на роботу в «Армії відновлення» видано понад 12,2 тисяч направлень, профінансовано  майже 100 млн грн громадянам, які беруть участь у проєкті. Це найбільший результат в Україні. Фінансування на заробітну плату учасникам суспільно корисних робіт, направлених службою зайнятості, здійснюється 100% за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

У Харківському регіоні рішення про організацію суспільно корисних робіт ухвалені військовими адміністраціями у всіх 7 районах. Роботи проводяться у 52 громадах, види робіт залежать від потреб конкретної громади. Учасники «Армії відновлення» займаються розборами завалів, будівництвом захисних споруд, плетінням маскувальних сіток, наданням соціальних послуг у Пунктах незламності тощо.

Для уточнення інформації звертайтеся до відділу організаційно-інформаційної роботи  Харківського обласного центру зайнятості за тел. (057) 765 30 81 або е-mail: 2000.7.1@khcz.gov.ua

Armiya 2