«Гратися і не боятися»: Дієві поради для вихователів та батьків дошкільнят

23.04.2024

Проєкт реалізовано представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом зі співачкою Світланою Тарабаровою, психологинею Світланою Ройз та експерткою дошкілля Соломією Бойкович в межах ініціативи Першої леді України з впровадження Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?». Медіапартнери проєкту 1+1 media та медіасервіс MEGOGO.

Рекомендації для щоденної підтримки ментального здоров’я дітей

Допоможуть вихователям на ранніх етапах сформувати навички та вміння для підтримки ментального здоров’я та сприятимуть створенню основи для психічного благополуччя, яке підтримуватиме дітей протягом усього життя.
Рекомендації з підтримки ментального здоров’я «Гратися і не боятися» розробленні у співпраці з ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України та охоплюють такі теми: різниця та прийняття; емоції; рух та спокій; колорит і творчість; дружба та підтримка.
Рекомендації можна переглянути і завантажити за посиланням.

Подробиці – на сайті: НУМО