Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО разом з рідними та близькими вшанувала Пам’ять добровольця, сержанта, старшого бойового медика механізованої роти Клавдії СИТНИК, яка рік тому 01.02.2020 року близько 13.30 год. загинула у зоні бойових дій поблизу Попаснянського району, яка потрапила під ворожий обстріл під час доставки медикаментів.
Пам’ять про неї назавжди залишиться в історії нашої країни і в серцях односельчан .
![144201144 454177639072333 9103830423117029543 O](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/144201144_454177639072333_9103830423117029543_o.jpg)
![144260816 454177212405709 1533885992367276575 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/144260816_454177212405709_1533885992367276575_n.jpg)
![145198546 454177219072375 41822408554402911 O](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/145198546_454177219072375_41822408554402911_o.jpg)