Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Фестиваль солдатської пісні

25.02.2019

 24 лютого 2019 року в Зачепилівському районному будинку культури відбувся фестиваль солдатської пісні: «Відлуння поколінь»,  присвячений 30-ти річчю виведення військ з Афганістану. Головна ціль фестивалю – довести, що пісня – об’єднує український народ, і надає йому неабиякої сили.

 В програмі фестивалю приймали участь: вокальний гурт «Баграм» –  м. Суми, гурт  «Восток» –   м. Новомосковськ, майстри народної творчості з м.Запоріжжя, м. Павлоград, м. Красноград, сел. Кегичівка, сел. Зачепилівка.

 З вітальними словами до всіх присутніх звернулися: Зачепилівський селищний голова Юрій Вікторович Кривенко, голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, ініціатор фестивалю  Сергій Олександрович Злидень та Почесний ветеран України, голова ради Зачепилівської районної організації Організації  ветеранів України  Тетяна Миколаївна Шур, які побажали учасникам здоров’я, творчих успіхів та подякували за участь у фестивалі. Солдатська пісня допомагала воїнам у всі часи. Адже чиста та мелодійна, вона – міцніша від броні, єднає дух і тіло, вірність та мужність.

 Виконання всіма учасниками  фестивалю пісні «Віват, Шураві» завершило  теплу фестивальну зустріч, яка довела, що у цей складний для усієї країни час,  ми сильні, ми – єдині.

  Організатори фестивалю висловили спільну думку започаткувати традицію, щодо проведення літературно-музичного фестивалю «Солдатської пісні».

 

Dsc 3064

Dsc 3087 Dsc 3173 Dsc 3193

Dsc 3015 Dsc 3206

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання