Дорогі наші ветерани та представники старшого покоління!

Дорогі наші ветерани та представники старшого покоління!
Цей день засвідчує глибоку повагу до найстарших представників Зачепилівщини, найбільше багатство яких – досвід, знання, вміння і мудрість.
Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. Тож прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього.
Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Нехай ця осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких! Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!
З повагою,
селищний голова Юрій КРИВЕНКО