Допомога від Фонду Міжнародної солідарності

Picsart 22 09 21 17 58 40 875

Зачепилівська громада отримала медичне обладнання у вигляді гуманітарної допомоги від Фонду Міжнародної солідарності (м.Варшава), який очолює Рафал Дзецьоловський у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового).
Серед українських лікарень, що отримали сучасне медичне обладнання від Республіки Польща, стала і КНП “Зачепилівська центральна лікарня” Зачепилівської селищної ради.
Це вже друга гуманітарна допомога від європейських партнерів. Адже, у липні цього року, лікарня отримала сучасний автомобіль «швидкої допомоги», оснащений всім необхідним обладнанням.
 ‼️Цього разу для потреб лікарні були передані:
✅дефібрилятор вартістю 88321,70 злотих (680,6 тис.грн)
✅апарат УЗД вартістю 46203,70 злотих (356 тис.грн)
✅мобільний апарат ШВЛ вартістю 28767,00 злотих (221,7 тис.грн).
‼️ Таке сучасне медичне обладнання дозволить оперативно діагностувати захворювання, допоможе рятувати пацієнтів з порушенням серцевої діяльності та забезпечувати процес дихання шляхом штучної вентиляції легень (у тому числі, під час транспортування найскладніших пацієнтів до спеціальних медзакладів).
Зачепилівський селищний голова Олена Петренко від себе особисто та від імені мешканців громади щиро дякує нашим польським партнерам🇵🇱 – Фонду міжнародної солідарності, за дієву допомогу, а директору комунального підприємства Інні Дрожжі – за належний рівень документального супроводу та організацію отримання медичного обладнання в громаду.
Працюємо для Перемоги
Слава Україні!