Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

До відома мешканців Зачепилівщини!

29.12.2018

До відома мешканців Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади!

 

Відповідно до Рішення Зачепилівської селищної ради від 20.12.2018 №810 «Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради та складу комісії» встановлено порядок надання земельних ділянок громадянам у власність та визначено терміни взяття на облік Зачепилівською селищною радою дозволів на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, які були видані громадянам Бердянською, Забаринською, Леб’язською, Миколаївською, Сомівською сільськими радами та Зачепилівською селищною радою, Зачепилівською райдержадміністрацією та органами Держгеокадастру до 27 вересня 2018 року.

На підставі викладеного виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради звертається з проханням до мешканців Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади, які  отримали дозвіл на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки на підставі вказаних рішень, але не встигли виготовити документацію із землеустрою, повідомити про такі рішення відділ земельних відносин селищної ради в місячний термін з дня  опублікування цього оголошення в районній газеті «Горизонти Зачепилівщини».

В разі ж, якщо громадяни вже виготовили документацію із землеустрою на земельні ділянки, вони зобов’язані  в місячний термін з дня опублікування цього оголошення надати вказану документацію на затвердження до Зачепилівської селищної ради.

В разі неповідомлення про надані дозволи на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та неподання документації із землеустрою на затвердження у вказані терміни земельні ділянки будуть надані іншим громадянам згідно їх заяв в порядку встановленому цим Положенням.

Також звертаємося до громадян, які отримали Акти на право власності на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства старого зразка (без кадастрового номера), з метою недопущення можливої накладки при розподіленні земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, повідомити про такі Акти відділ земельних відносин селищної ради в місячний термін з дня опублікування цього оголошення в районній газеті «Горизонти Зачепилівщини».

Інформацію з вказаних питань Ви можете отримати в відділі земельних відносин селищної ради за адресою: сел. Зачепилівка, вул. Паркова, 37 або за телефоном 5-22-87.

Виконавчий комітет селищної ради

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання