Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

До уваги роботодавців!

16.03.2021

Зачепилівська селищна рада інформує, в лютому-березні 2021 року проходить двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, установами та організаціями.

Колективний договір укладається на виробничих підприємствах, у бюджетних установах, закладах освіти, охорони здоров’я, органах місцевого самоврядування.

Колективні договори, а також зміни і доповнення до них в обов’язковому порядку повинні пройти повідомну реєстрацію, відповідно до вимог ст.9 Закону України «Про колективні договори і угоди» і «Положення про повідомну реєстрацію галузевих, регіональних угод та колективних договорів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 №225.

Для проведення повідомної реєстрації колективного договору у новій редакції Вам необхідно подати примірник договору разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документу з прошитими і пронумерованими сторінками.

Для проведення повідомної реєстрації колективного договору та за довідками з питань укладання колективних договорів Ви можете звернутись до відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради за адресою: смт. Зачепилівка, вул. Центральна, 56 з 8.00 до 17.00.

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання