До уваги представників малого та середнього бізнесу

31.05.2024

Проводиться опитування в рамках роботи Програми DOBRE щодо розробки програм комплексного відновлення (далі-ПКВ) територій Харківської області, з метою врахування Вашої думки задля визначення поточного стану та перспективних напрямків розвитку бізнесу. Отримані результати будуть узагальнені та використані виключно з метою підготовки відповідних заходів ПКВ, направлених на відновлення регіону та планування заходів з підтримки бізнесу. Інформація про учасників опитування не підлягатиме оприлюдненню та буде оброблятися з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних» виключно фахівцями Програми USAID DOBRE.

Опитувальник в електронній формі доступний за посиланням: https://bit.ly/3JMhzA1, а також – QR-код анкети для визначення рівня підтримки розвитку малого та середнього бізнесу в Харківській області.

Qr Code Making Agreement