До уваги орендарів водних об’єктів

27.12.2023

Останній термін подання звіту 1А-аквакультура до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області – 10 січня 2024 року.

Нагадумо, що всі суб’єкти аквакультури зобов’язані подавати звітну інформацію щодо обсягів виробництва продукції аквакультури до 10 січня наступного за звітним роком за формою № 1 А-аквакультура (річна)  (ч. 2 ст. 5 Закону України «Про аквакультуру»).

Звітність включає в себе інформацію про обсяги вселення, вирощування та вилову риби. Форма річної звітності з виробництва продукції аквакультури № 1 А – аквакультура (річна) та інструкція з її заповнення затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 вересня 2023 року № 1655 доступна за посиланням.

Звіт 1 А-аквакультура (річна) необхідно подати до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області, на адресу: 61145, м. Харків, вул. Космічна, буд. 21, кімната 916.

За консультаціями, щодо заповнення звіту 1 А – аквакультура (річна), можна звертатися до сектору іхтіології, регулювання рибальства, меліорації та аквакультури за номером телефону 063 -216 -23 -22.

09 21 Orendar