Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

До уваги аграріїв!

28.09.2022

      Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) спільно з Міністерство аграрної політики та продовольства України оголошують про початок реєстрації для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн.
      Проект реалізується за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.
      «Надання такої допомоги українським аграріям є частиною Стратегії ФАО щодо підтримки зберігання зерна, метою якої є подолання дефіциту зерносховищ, – зазначив голова офісу ФАО в Україні П’єр Вотьє. – Це критично важливо зараз для підтримки українських фермерів та забезпечення глобальної продовольчої безпеки».
      Загалом ФАО та Мінагрополітики розповсюдять 30 000 поліетиленових зернових рукавів.
      Засоби зберігання зерна зможуть отримати агровиробники: юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП), які обробляють землі на території України, окрім тимчасово окупованих.
      «Кількість рукавів, яку отримає аграрій, буде розрахована відповідно до кількості отриманих заяв та пропорційно до площі оброблюваних земель», – зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства Маркіян Дмитрасевич.
      Подання заяв на участь у програмі здійснюється за допомогою Державного аграрного реєстру. Завдяки цьому аграрію не треба надсилати копії заяв або відвозити їх, а потім перевіряти правильність їх заповнення. Достатньо не виходячи з дому зайти в свій особистий електронний кабінет, обрати серед доступних програм підтримки «отримання гуманітарної допомоги від ФАО у вигляді тимчасових засобів зберігання сільськогосподарської продукції (рукавів)» та заповнити відповідну електронну форму.
      Основні вимоги до учасників програми:
      – площа землі в офіційній обробці (у власності чи оренді) від 100 до 10 000 га;
      – використання отриманих рукавів виключно для зберігання власно вирощеної продукції;
      – розташування оброблювальних земель на підконтрольних уряду територіях України;
      – самостійний вивіз рукавів зі складів у своїй області, або у сусідній області (з Дніпропетровської – для сільгоспвиробників з Донецької, Луганської чи Запорізької області, забирати з Миколаївської – для сільгоспвиробників з Херсонської області).
      До участі у програмі заохочуються зокрема малі та середні агровиробники. Прийом заявок триватиме до 09 жовтня 2022 року.
      Про умови приєднання до програми – дивіться за посиланням або на інфографіці: https://bit.ly/Umovy_FAO
      ПРО ТЕ, ЯК ПОДАТИСЯ НА ПІДТРИМКУ, – ЧИТАЙТЕ У ЦЬОМУ ДОПИСІ https://bit.ly/3ReqATJ
Screenshot 3
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
посилання