«До нових висот і перемог»

21.05.2019

Міжнародний фестиваль – конкурс естрадної пісні «Жива вода» залишив масу позитивних емоцій, радість, задоволення і приємні спогади наших учасниць, які в цьому році захистили честь  Зачепилівської громади Мірошниченко Юлія та Анастасія Левицька.

Фестиваль проводився в красивому с.Березівське – санаторія «Березівські мінеральні води», Дергачівського району з метою пропаганди кращої пісенної творчості, виявлення талановитих аматорів та підвищення їх виконавської майстерності, для закріплення творчих стосунків районів областей України, та країн ближнього та дальнього зарубіжжя.  Виборювати призове місце  було не легко, адже були учасники з країн дальнього і ближнього зарубіжжя: Індія, Киргизстан, Китайської народної республіки, Грузія.

На жеребкуванні дівчатам випали   №1 та № 8. Тож відкрила концерт у ІІ віковій категорії  піснями «Край», «Я вернусь»  наша Юлія Мірошниченко, а Анастасія Левицька (№ 8) подарувала глядачеві пісні  «В чистім полі» та «I will survive – Demi”.  Професійне журі високо оцінили виступи дівчат.

Вечір «Зустріч друзів» та розважальний захід «Лазертаг» ще більше згуртувало учасників фестивалю. Дехто побачив своїх знайомих, дехто знайшов собі нових друзів. Дівчата отримали позитивні емоції.

На гала-концерті, який проходив в м.Дергачі  Юлія Мірошниченко  та Анастасія Левицька у своїх категоріях були нагороджені дипломами ІІ ступеня та подарунками  Міжнародного фестивалю – конкурсу естрадної пісні «Жива вода».

Приємно, що у нашій громаді завжди приділяється достатньо уваги обдарованій молоді, адже вони є гордістю нашої Зачепилівщини, які прославляють свій край. Тож так тримати!

Img 6034 Img E6014