22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Мирне життя перервалося теплим літнім ранком, назавжди змінивши долі мільйонів українців, почалася війна, яка стала найжорстокішою в історії людства.
День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.
Внаслідок цієї війни Україна понесла надзвичайні втрати – кожен п’ятий українець загинув.
Сьогодні з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в територіальній громаді відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Матері – Вітчизни, до якого долучилися керівництво громади, трудові колективи місцевих підприємств, організацій та установ селища.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих у тій страшній війні.
Не забуваймо! Пам’ятаймо тих, хто так і не повернувся до рідної хати і хто першим прийняв на себе ці страшні удари воєн, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані, як у ті далекі воєнні часи, так і у теперішні роки…Вічна пам’ять і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстояв і відстоює наше право на свободу!
![Dsc 2103](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2103.jpg)
![Dsc 2104](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2104.jpg)
![Dsc 2106](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2106.jpg)
![Dsc 2107](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2107.jpg)
![Dsc 2110](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2110.jpg)
![Dsc 2117](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2117.jpg)
![Dsc 2120](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2120.jpg)
![Dsc 2121](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2121.jpg)
![Dsc 2122](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2122.jpg)
![Dsc 2124](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2124.jpg)
![Dsc 2127](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2127.jpg)
![Dsc 2140](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2140.jpg)
![Dsc 2146](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2146.jpg)
![Dsc 2164](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2164.jpg)
![Dsc 2169](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2169.jpg)
![Dsc 2173](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2173.jpg)
![Dsc 2175](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2175.jpg)
![Dsc 2177](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2177.jpg)
![Dsc 2190](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_2190.jpg)