Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

День матері!

11.05.2019

День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В цей день в центральній районній бібліотеці Зачепилівської селищної ради комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради  організовано захід присвячений Дню Матері. Працівники бібліотеки представили святкову програму спрямовану на утвердження родинних цінностей.

Матусь Зачепилівської громади, теплими словами, квітами та подарунками привітала перший заступник голови Зачепилівської селищної ради Подколзіна Олена Вікторівна.

Від щирого серця подякувавши матерям за вагомий внесок у долі дітей, побажавши мирного неба, здоров’я та наснаги.

Img 8aadbb78c549df60360d5206f648488f V (1) Img 6277315fedecdce7591baef797ccefc9 V

 

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання