День матері та сім’ї

15.05.2019

В бібліотеках Зачепилівської централізованої бібліотечної системи пройшли цикли зворушливих, хвилюючих, цікавих масових заходів до Дня Матері та Дня сім’ї. Працівники книгозбірень запросили на свята – зустрічі мам, щоб кожна матуся відчула любов і доброту своїх дітей.

Завідувачі Абазівською та Миколаївською сільськими бібліотеками підготували та провели родинне свято «Материнська любов-найсвятіша» на базі Абазівського сільського клубу. Ведучі познайомили своїх односельців з історією цього знаменного Дня та неоцінену роль матері для кожної людини в цьому житті. Під час проведення заходу декламували вірші, співали пісні, присвячені  матерям. До проведення свята були залучені учні місцевої школи та аматори художньої самодіяльності Миколаївського СБК та Абазівського СК. Присутні мали можливість почути пізнавальну інформацію та  просто  відпочити  від сільських турбот.

В усіх бібліотеках громади оформлені книжкові виставки, тематичні полиці та перегляди літератури.