БЛИЗЬКО 100 ТИСЯЧ СПЛАЧЕНИХ АЛІМЕНТІВ: РЕЗУЛЬТАТИВНА РОБОТА ВИКОНАВЦІВ ЗАЧЕПИЛІВКИ

26.01.2023

Фінансові інтереси найменших українців попри нелегкий для країни час залишаються в фокусі органів державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, адже війна не виключає обов’язку батьків утримувати свою дитину.

Так, мешканець Зачепилівки, що на Харківщині, сплатив двом своїм нащадкам понад 60 тисяч гривень заборгованих аліментів. Окрім того, за тривалу відсутність фінансового забезпечення фахівці юстиції додатково стягнули ще й 38 тисяч гривень штрафу, які в повному обсязі перерахували на користь малечі.

Нагадуємо, що нарахування дитячих коштів здійснюється автоматично і додатково звертатися до відділу державної виконавчої служби НЕ потрібно.

Зачепилівка ДВС січень 2023