Безкоштовне навчання за професією – «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва

26.01.2021

Тракторист виконує механізовані роботи з обробки ґрунту, внесення мінеральних та органічних добрив, посадки сільськогосподарських культур, догляду за рослинами.

На ринку праці професія затребувана, попит на неї стабільний.

Навчання для зареєстрованих безробітних безкоштовне, у разі потреби надається гуртожиток.

Строки навчання: з 22.02.2021 – 22.04.2021.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Зачепилівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: с.м.т. Зачепилівка вул. Центральна, 41

тел. 5-25-00