Алкоголь і його вплив на здоров’я людини Протидія домашньому насильству

13.09.2021

У системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно-засуджених важливе місце займає соціально-виховна робота. Така робота спрямована на формування та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення загальноосвітнього і культурного рівнів.

13.09.2021 року відділом сім’ї, дітей та молоді комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Зачепилівської селищної ради спільно з Красноградським районним сектором № 1 філії Державної установи «Центр пробації в Харківській області» та Зачепилівським бюро правової допомоги, з особами, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі проведені профілактичні бесіди:  «Алкоголь і його вплив на здоров’я людини», «Протидія домашньому насильству».

Учасникам заходу продемонстровано відео-ролик з даної тематики; поінформовано про шкідливий вплив алкоголю на організм людини, взаємозв’язок пияцтва і злочинності; обговорено види насильства та їх наслідки.

Клієнтам пробації було наголошено щодо необхідності ведення здорового способу життя, збереження сімейних цінностей, прикладах батьків для дітей, причинах та наслідках вживання алкоголю та недопущення насильницької поведінки.

1 (3) 2 (3) 3 (1)