від 05/08/2019 року №47-К смт. Зачепилівка
Про проходження стажування Золотарьової – Галій С.В.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Положення про порядок стажування у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 грудня 1994 року № 804 (із змінами і доповненнями), з метою набуття практичного досвіду та перевірки професійного рівня і ділових якостей:
1. ВСТАНОВИТИ ЗОЛОТАРЬОВІЙ - ГАЛІЙ Світлані Вікторівні -провідному спеціалісту загального відділу селищної ради, стажування на посаді головного спеціаліста відділу фінансово – господарського забезпечення Зачепилівської селищної ради з 05.07.2019 року по 12.07.2019 року.
2. Керівником стажування призначити начальника відділу фінансово – господарського забезпечення – головного бухгалтера селищної ради Зіновей Світлану Михайлівну.
3. Стажистові Золотарьовій – Галій С.В. та керівникові стажування Зіновей С.М. скласти доповідну записку та висновки про результати стажування до 12 липня 2019 року.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Подколзіну О.В.

Підстава: заява Золотарьової – Галій С.В. від 05.07.2019

Селищний голова Ю. КРИВЕНКО