Зачепилівського району
від 15/05/2019 року №6-АГ смт. Зачепилівка
Про надання легкового автомобіля відділу сім’ї, дітей та молоді

У зв’язку з відсутністю транспортного засобу в комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради та для забезпечення проведення відділом сім’ї, дітей та молоді комунальної установи соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги:

1. Надавати протягом травня 2019 року легковий автомобіль селищної ради для здійснення оцінки потреб сімей/осіб та ведення соціального супроводу за місцем проживання сімей/осіб Зачепилівського району, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

1. Заправку легкового автомобіля проводити за рахунок коштів комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                             Ю. КРИВЕНКО