XVІІІ ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ «КРОКОВЕЄ КОЛО»

25.03.2019

24 березня 2019 року учасники колективів: «Художнє слово» районного будинку культури селищної ради та театрального «Сонечко» Зачепилівської дитячої музичної школи зі своїм керівником С.Д. Чулей прийняли участь у конкурсі виконавських мистецтв фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє поле» в номінації «Фольклорно – етнографічні дійства з театралізованим вертепом: «Всім щастя і добра бажаємо і святковим вертепом всіх вітаємо!», який відповідав народним традиціям, манері виконання, обрядовій атрибутиці.

Кожен з учасників намагався майстерно, оригінально виконати поставлене завдання, виконуючи відповідну роль і дійство. А також було цікаво подивитися і на виступи інших колективів, щоб повчитися і пізнавати нові творчі здобутки та народні манери виконання.

Photo 1553510119