Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 01/07/2024 року №83-ОД смт. Зачепилівка
Про внесення змін до графіку робочого часу працівників відділу благоустрою

З метою удосконалення організації праці, у зв’язку із підвищенням температурного режиму, керуючись ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. ВНЕСТИ зміни до п 6 .4 Правил внутрішнього трудового розпорядку Зачепилівської селищної ради (додаток).

2. ВСТАНОВИТИ з 02.07.2024 року до пониження температурного режиму для працівників відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради новий час початку і закінчення роботи:
- початок роботи о 6.00 годині;
- закінчення роботи о14.00 год.

3. НАЧАЛЬНИКУ відділу благоустрою ДУБИНІ Юрію Олексійовичу зміни до Правил довести до відома працівників відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника селищного голови МОТРИНЕЦЬ Світлану Миколаївну..

Селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Додаток
до розпорядження
від 01.07.2024 № 87-ОД

6.Робочий час і його використання.

6.1. Тривалість робочого часу посадових осіб визначається відповідно до законодавства про працю України з урахуванням особливостей, передбачених Законом України “Про службу в органах місцевого самоврядування” та колективного договору.
6.2. Для виконання невідкладної і непередбаченої роботи, посадові особи зобов’язані за розпорядженням (письмовим, усним) селищного голови з’являтися на службу у вихідні, святкові та неробочі дні, робота за які може компенсуватися відповідно до чинного трудового законодавства.
6.3. Тривалість робочого часу працівників селищної ради становить 40 годин на тиждень з двома вихідними днями: субота та неділя.
6.4. Час початку і закінчення роботи, перерви для відпочинку і харчування встановлюються такими:
- початок роботи о 6.00 годині;
- закінчення роботи о 14 годині;
6.5. Напередодні святкових днів тривалість роботи скорочується на одну годину.
6.6. Ненормований робочий день встановлюється для окремих працівників у разі неможливості нормування часу їх трудового процесу. У разі потреби ці працівники виконують роботу понад нормальний робочий час (ця робота не є надурочною). Виконувана робота визначається не лише тривалістю робочого часу, а й колом обов'язків і обсягом виконаних робіт (навантаження).
6.7. Табель обліку використання робочого часу застосовують для контролю за дотриманням працівниками селищної ради встановленого режиму робочого часу, для отримання даних про відпрацьований час, розрахунку заробітної плати. Складається в одному примірнику.
6.8. Табель обліку робочого часу складається один раз на місяць: до 25 числа кожного місяця за повний місяць. Записи в табель здійснюються на підставі належно оформлених документів по обліку особового складу - розпоряджень про прийняття, переведення, звільнення працівників, надання відпусток, листків тимчасової непрацездатності, розпоряджень про відрядження.
6.9. Внесення змін та уточнень в табелі обліку робочого часу відбуваються на підставі відповідних документів після загального списку працівників з посиланням на місяць щодо якого уточнюються внесені дані.
6.10. В табелі обліку робочого часу використовуються умовні позначення, що затверджені Наказом Держкомстату України від 05.06.2008 № 489.
6.11. За розпорядженням селищного голови, а в разі його відсутності, особи що його заміняє, працівникам селищної ради можуть надаватися службові відрядження. Розпорядження про відрядження повинно бути письмовим.
6.12. При відрядженні працівника обумовлюється термін відрядження, мета, основні завдання та інші пов’язані із відрядженням питання.
6.13. Відшкодування витрат працівникам, що відбували у відрядження здійснюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 р. №98 "Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів" зі змінами.
6.14. Після повернення з відрядження працівник звітує про виконання завдання.
6.15. Авансовий звіт за встановленою формою, документи, що підтверджують видатки працівника під час відрядження та копія розпорядження про відрядження у 3-денний термін, подаються до бухгалтерії селищної ради.
6.16.У разі відсутності письмового розпорядження добові витрати відрядженому працівникові не відшкодовуються.
6.17.Працівнику, який відбував у відрядження без письмового розпорядження та у разі не подання до бухгалтерії селищної ради авансового звіту в табелі обліку робочого часу ставиться відмітка про відпрацьований робочий день відповідної тривалості.
6.18. Працівникам селищної ради надаються щорічні та додаткові відпустки відповідно до чинного законодавства України. Черговість надання щорічної відпустки встановлюється графіком, затвердженим селищним головою за погодженням з уповноваженою особою трудового колективу щорічно до 5 січня. При наявності підстав, визнаних законодавством, працівник має право на інші види відпусток згідно Закону України "Про відпустки". Тривалість відпусток визначається відповідно до чинного законодавства України.
6.19. За розпорядженням селищного голови працівники можуть бути за їх згодою відкликані з щорічної відпустки лише у випадках, передбачених чинним законодавством.
6.20. Щорічна відпустка може бути перенесена на інший період як з ініціативи керівництва селищної ради, так і на прохання працівника відповідно до чинного законодавства.
6.21. У разі перенесення щорічної відпустки, новий термін її надання встановлюється за згодою між працівником та керівництвом селищної ради.
6.22. За сімейними обставинами працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати тривалістю до 15 календарних днів на рік.
6.23. Для виконання невідкладної і непередбаченої роботи посадові особи селищної ради зобов’язані за розпорядженням (письмовим чи усним) селищного голови з’являтися на службу у вихідні, святкові та неробочі дні, робота за які може компенсуватися відповідно до чинного трудового законодавства.
6.24. Працівникам селищної ради надаються соціальні відпустки згідно з чинним законодавством та обумовлені колективним договором.
6.25. Працівник, який з’явився на роботу в нетверезому стані, керівництвом селищної ради до роботи не допускається, а цей день вважається прогулом.
6.26. Забороняється в робочий час відволікати працівників від їх безпосередньої роботи для виконання ними громадських доручень, які не пов‘язані з професійною діяльністю, скликати збори, засідання, наради з громадських питань.
6.27. Вихід працівників за межі території Зачепилівської селищної ради у робочий час із службових питань дозволяється з дозволу керівництва селищної рад.
У разі відсутності працівника на робочому місці більше, ніж 3 години поспіль протягом робочого дня без поважної причини, працівник несе відповідальність, передбачену діючим законодавством
У разі відсутності працівника на робочому місці з поважної причини (окрім тимчасової непрацездатності) останній зобов’язаний повідомити їх керівнику, у разі необхідності - надати письмові пояснення селищному голові з обґрунтуванням причини своєї відсутності.

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання