Красноградського району
від 22/11/2023 року №171 смт. Зачепилівка

Про присвоєння поштової адреси

Розглянувши лист начальника відділу фінансового – господарського забезпечення від 22.11.2023 про присвоєнням поштової адреси не житловим будівлям, які розташовані за адресою: вулиця Некрасова Максима, сел. Зачепилівка, Красноградського району, Харківської області, керуючись підпунктом 10 пункту «б» статті 30, статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до технічних паспортів на будівлі виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Присвоїти поштову адресу не житловій будівлі швидкої допомоги літ. «Д» площею 149,6 кв.м,: - вулиця Некрасова Максима 6 - В, сел. Зачепилівка, Красноградський район, Харківської області.

2. Присвоїти поштову адресу не житловій будівлі, прачечної літ. З - площею 316,7 кв.м:- вулиця Некрасова Максима 6 - Г , сел. Зачепилівка, Красноградський район, Харківської області.

3. Присвоїти поштову адресу не житловій будівлі, роддому та хірургії літ. «А-2» площею 1885,7 кв.м: - вулиця Некрасова Максима 6 - Д , сел. Зачепилівка, Красноградський район, Харківської області.

4. Присвоїти поштову адресу Нежитлова будівля - Поліклініка літ. «А-2» площею 895,5 кв.м: - вулиця Некрасова Максима 6 - Е, сел. Зачепилівка, Красноградський район, Харківської області.

5. Присвоїти поштову адресу Нежитлова будівля, молочна кухня літ. «Г» площею 390,0 кв.м: - вулиця Некрасова Максима 6 - Є, сел. Зачепилівка, Красноградський район, Харківської області.
6. Присвоїти поштову адресу Нежитлова будівля, гараж літ. «Ж» площею 326,2 кв.м: - вулиця Некрасова Максима 6 - Ж, сел. Зачепилівка, Красноградський район, Харківської області.

7. Присвоїти поштову адресу Нежитлова будівля, терапії літ. «Б» 806,2кв.м: - вулиця Некрасова Максима 6 - З, сел. Зачепилівка, Красноградський район, Харківської області.

8. Державному реєстратору внести відповідні зміни в технічну документацію.

Селищний голова Олена ПЕТРЕНКО