Красноградського району
XLVІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
від 28/05/2024 року №4348 смт. Зачепилівка

Розглянувши лист директора ТОВ «Компанії «Технокомсервіс», технічну документацію із землеустрою, керуючись ст. 186 ЗК України, ст. 25, 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду землі», забезпечення оптимального рівня надходження від орендної плати за землю та враховуючи позитивні висновки відповідних служб, Зачепилівська селищна рада,-

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити ТОВ «Компанії «Технокомсервіс» технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення (земельна ділянка №2) площею 0,0108 га. кадастровий номер 6322282500:04:000:0315 розташованих за межами населених пунктів на території Миколаївського старостинського округу №4 Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області..
2. Надати дозвіл ТОВ «Компанії «Технокомсервіс» на складання відповідного договору про встановлення земельного сервітуту відносно земельної ділянки з кадастровим номером 6322282500:04:000:0315 площею 0,0108 га, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Миколаївського старостинського округу № 4 Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області.
3. Встановити орендну плату у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки терміном на 8 (вісім) років.
4. Договір оренди землі зареєструвати згідно чинного законодавства.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО