ЗАБОРОНА КУПАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЗАЧЕПИЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД 2024 РОКУ

Шановні мешканці громади!

Відповідно до наказу начальника Красноградської РВА від 16 травня 2022 року №7-в «Про тимчасову заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки, організації масових заходів, скупчень людей біля водойм на території Красноградського району у період воєнного стану», керуючись протокольними рішеннями регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 24 травня 2024 року, місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Красноградського району Харківської області від 27.05.2024 року і місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Зачепилівської селищної ради від 30.05.2024 року, у зв’язку з дією обмежень масового перебування населення біля водних об’єктів Красноградського району, відсутністю визначених та підготовлених місць масового відпочинку населення на водних об’єктах ЗАБОРОНЕНО КУПАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЗАЧЕПИЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД 2024 РОКУ.

Будьте уважні та обережні! Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!