Служба судової охорони у Харківській області запрошує на роботу

30.05.2024

Територіальне управління Служби судової охорони у Харківській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:
• командира 4 відділення (смт. Зачепилівка) (Зачепилівський районний суд) 4 взводу охорони (м. Красноград) 1 підрозділу охорони (м. Харків) – 1 посада;
• командира 3 відділення (смт. Кегічівка) (Кегічівський районний суд) 4 взводу охорони (м. Красноград) 1 підрозділу охорони (м. Харків) – 1 посада;
• командира 4 відділення (с. Різуненкове) (Коломацький районний суд) 3 взводу охорони (м. Люботин) 1 підрозділу охорони (м. Харків) – 1 посада;
• контролера ІІ категорії 4 відділення (смт. Зачепилівка) (Зачепилівський районний суд) 4 взводу охорони (м. Красноград) 1 підрозділу охорони (м. Харків) – 2 посади;
• контролера ІІ категорії 3 відділення (смт. Кегичівка) (Кегичівський районний суд) 4 взводу охорони (м. Красноград) 1 підрозділу охорони (м. Харків) – 2 посади;
• контролера ІІ категорії 4 відділення (с. Різуненкове) (Коломацький районний суд) 3 взводу охорони (м. Люботин) 1 підрозділу охорони (м. Харків) – 2 посади.На службу запрошуються чоловіки та жінки віком від 18 років.
Пропонується:
-стабільне щомісячне грошове забезпечення;
-повний соціальний пакет;
-речове забезпечення;
-професійне навчання;
-кар’єрне зростання.

Наказ про проведення та Умови конкурсу:

Конкурс відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Динамівська, 10, стадіон «Динамо», 18 червня 2024 року о 09.00.
Документи приймаються до 15:00год 13 червня 2024 року за адресою: м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, 36.

За інформацією щодо умов зайняття посади, порядку прийняття документів та проведення співбесіди звертатися до відділу по роботі з персоналом: тел. 098-401-10-48 або на адресу електронної пошти: inbox.kh@sso.gov.ua .

Photo1717064570