Щодо забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області

25.02.2024

На виконання регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2024 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 27.02.2020 року № 1199-VII,  Зачепилівська селищна рада закликає всіх громадян Зачепилівської  територіальної громади про необхідність вжиття заходів щодо посилення охорони власного майна, встановлення охоронної сигналізації, домофонів, укріплення вхідних дверей, встановлення кодових замків на під’їздах житлових будинків, тощо з метою попередження квартирних крадіжок та інших крадіжок майна з житла громадян.