Щодо навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту

27.02.2024

З метою організації функціонального навчання, розпорядженням Харківської обласної військової адміністрації від 13 грудня 2023 року № 965B затверджений План комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту, на 2024 рік.

Посилання на розділ «Освітні послуги» офіційного сайту Навчально- методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області:

Контактні особи центру:
начальник центру Таймасов Юрій (066)12-34-468;
заступник начальника центру Попов Юрій (095)03-00-201.

Додатково повідомляємо, що Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області також проводить:

– спеціальну підготовку осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями (в тому числі на умовах договору) до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки;
– навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки посадових осіб; – спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) осіб, яких приймають на роботу, пов’язану з підвищеною пожежною небезпекою.