ХXI СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
від 23/11/2018 року №769
Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради № 173 від 22.02.2018 року «Про надання дозволу на здійснення попередньої оплати закупівлі товарів, робіт і послуг»

Відповідно до пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (зі змінами) керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування» Зачепилівська селищна рада,

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення Зачепилівської селищної ради  № 173 від 22.02.2018 року «Про надання дозволу на здійснення оплати закупівлі товарів, робіт і послуг» а саме:

– в пункті 1.1. «На строк не більше одного місяця:» виключити слова «- послуги пошти та зв’язку».

– доповнити пунктом 1.3 «На строк не більше одного року:

-послуги пошти та зв’язку».

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язку з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформаціями.

Селищний голова Кривенко Ю.В.