Центр зайнятості інформує

29.07.2022

Зачепилівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє про те, що викладачами Харківського центру ПТО ДСЗ розроблені навчальні програми для підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення в обсязі 24 години за такими напрямами:

– «Ділове українське мовлення як ефективний інструмент комунікації у професійній діяльності»

– «Підготовка бізнес-плану для залучення мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу». Структурною складовою цієї програми є практичні заняття, які включають в себе розробку слухачами власного бізнес-плану.

Формат навчання – дистанційний, за допомогою ZOOM

За більш детальною інформацією звертайтеся до Зачепилівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: сел. Зачепилівка вул. Центральна, 41

тел. 5-18-91

Centr Zanyatosti