VIII СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
від 22/02/2018 року №174
Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність

Відповідно до статей 151, 117, 122 Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60 “Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад”, керуючись статтями 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Зачепилівська селищна рада,

ВИРІШИЛА:

1. Доручити селищному голові Зачепилівської селищної ради звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Харківській області з клопотанням про передачу у комунальну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності орієнтовною площею 2072,53 га, (кадастрові номери згідно додатку 1), які розташовані за межами населених пунктів Зачепилівського району Зачепилівської селищної ради (До складу Зачепилівської селищної ради входить п’ять старостинських округів: Бердянський старостинський округ №1, Забаринський старостинський округ №2, Леб’язький старостинський округ №3, Миколаївський старостинський округ №4, Сомівський старостинський округ №5).
Селищний голова Кривенко Ю.В.