Зачепилівського району
ХІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
від 20/07/2021 року №1682 смт. Зачепилівка
Про затвердження порядку денного ХІІІ позачергової сесії селищної ради VІІІ скликання

На підставі ст.46,59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Зачепилівська селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Про затвердження порядку денного ХІІІ позачергової сесії VІIІ скликання від 20.07.2021 року.

2 Про внесення змін до рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 24.12.2020 року «Про селищний бюджет на 2021 рік».
Доповідає:Євойлов В.В.

3. Про прийняття у спільну власність Зачепилівської селищної ради автомобіль Mercedes-Benz-Vito109.
Доповідає:Зіновей С.М.
4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки Зачепилівській селищній раді по вул.Паркова,8А/2 у смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
Доповідає: Стойчан С.В.

5. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки для ведення комерційної діяльності Башкатову Сергію Володимировичу. Доповідає:Стойчан С.В.

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО