День визволення селища від нацистських загарбників

17.09.2021

17 вересня 2021 року  Зачепилівщина відзначила День визволення селища від нацистських загарбників.

В урочистостях взяли участь керівництво Зачепилівської громади ,  жителі  та гості селища.

У цей особливий для кожного з нас день ми згадуємо тих, хто подарував нам мирне небо і щасливе життя. У цей день ми вшановуємо мужність, відвагу, героїзм солдатів, які з честю виконали свій обов’язок, зробили все, щоб прийшла Перемога!

Під час заходу, в  знак поваги і шани,  від молодого покоління були вручені  квіти дітям війни, які підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Присутні покладали  квіти вдячності визволителям до меморіалу Матері Вітчизни та Алеї Пам’яті від Зачепилівської селищної ради, районної організації ветеранів  України,   ініціативної групи «Реверс»,  підприємств, установ, організацій і громадян селища.

Учасники заходу схилили голови перед тими, хто боронив селище від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто поліг в бою, помер від фронтових ран, тих, чиє життя безжально відібрала війна.

Тож нехай  священний вогонь визволення нашої  рідної  землі  буде оберегом  нашої  щасливої долі на  многії  – многії літа.

Dsc 6493

Dsc 6518 Dsc 6520 Dsc 6523 Dsc 6534 Dsc 6581 Dsc 6591