Відбулася педагогічна серпнева конференція за темою: «Цифрова грамотність педагогічних працівників, як один із викликів сьогодення».

30.08.2021

Сьогодні, 30 серпня 2021 року Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО прийняла участь в педагогічній серпневій конференції, тема якої «Цифрова грамотність педагогічних працівників, як один із викликів сьогодення».

Олена Олександрівна,  привітала присутніх з початком нового навчального року та зазначила, що розвиток освітньої галузі є пріоритетним завданням громади.

Проведення конференції – це чудова можливість провести діалог, почути і зрозуміти одне одного, дати  оцінку  досягненням  системи освіти нашої громади,  визначити  проблемні  моменти, поставити  нові   завдання на шляху розвитку освіти Зачепилівської селищної ради, орієнтованої на майбутнє.

Підсумовуючи роботу педагогічної конференції Олена ПЕТРЕНКО побажала всім освітянам мудрих рішень, сміливих ідей, натхнення в усіх задуманих справах та блискучих успіхів у наданні якісної освіти дітям в умовах Нової української школи!

Dsc 5490 Dsc 5456Dsc 5503Dsc 5460 Dsc 5438 Dsc 5450Dsc 5529