Привітанння селищного голови з Днем медичного працівника

20.06.2021

Дорогі медичні працівники, ветерани медичної служби!
Щиро вітаю вас із вашим професійним святом!
Ви присвятили своє життя нелегкій та відповідальній, а водночас найгуманнішій і благородній професії. В будні і свята ви стоїте на сторожі життя й здоров’я людини. Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, за врятовані життя, за здоров’я пацієнтів, за віру та надію, яку ви даруєте людям.
Особлива подяка тим медикам, які в цей загрозливий для країни час працюють на передових нашого сьогодення – рятуючи життя захисників України та борючись із пандемією COVID-19.
Бажаю вам, вашим рідним і близьким щастя, міцного здоров’я,  добробуту та успіхів на професійній ниві. Нехай Бог благословить вашу жертовну працю, працю медичного працівника!
З повагою
Зачепилівський селищний голова                                    Олена ПЕТРЕНКО