Зачепилівського району
IV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
від 22/01/2021 року №299 смт. Зачепилівка
Про звільнення директора – редактора комунального підприємства «Зачепилівська радіокомпанія «Обрії» Зачепилівської селищної ради

Заслухавши особисту заяву директора-редактора КП «Зачепилівська радіокомпанія «Обрії», відповідно до підпункту 7 пункту 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до п.4 статуту комунального підприємства «Зачепилівська радіокомпанія «Обрії» Зачепилівської селищної ради Зачепилівська селищна рада ВИРІШИЛА:
1.Звільнити директора-редактора комунального підприємства «Зачепилівська радіокомпанія «Обрії» Зачепилівської селищної ради Мотринець Світлану Миколаївну від виконання організаційних питань на громадських засадах .
2. Для здійснення організаційних питань комунального підприємства «Обрії» обов’язки в.о. директора–редактора покласти тимчасово на Кащеєву Надію Василівну (за згодою) на громадських засадах.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО