Харківська область
від 19/12/2017 року №2
Про затвердження калькуляції собівартості на надання послуг по викачці стоків автомобілем МАЗ- 4371 КП Зачепилівського ВКП

Розглянувши звернення начальника КП Зачепилівське ВКП та заслухавши економіста КП Зачепилівського ВКП керуючись ст.. ст. 28,29, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити калькуляцію собівартості надання послуг по викачці однієї цистерни стоків автомобілем МАЗ -4371 з вакуумною установкою  КО-503В-10  КП Зачепилівського ВКП  за 1 годину роботи -252,64 грн. з ПДВ. В залежності від віддаленості Замовника, відносно селища, вартість послуг буде коригуватися в залежності від додаткової потреби в паливно-мастильних матеріалах.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника комунального підприємства Зачепилівського водопровідно-каналізаційного підприємства.

Селищний голова Кривенко Ю.В.