13 жовтня напередодні Дня захисника України та величного храмового свята Покрови Пресвятої Богородиці у селищі Зачепилівка відбувся захід з нагоди славних свят, який розпочався покладанням квітів до пам’ятного знаку Меморіалу «Матері – Вітчизни» та «Алея Пам’яті».
Це свято, якедійсно єднає захисників України всіх часів. Сучасних воїнів ми вітаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці, покровительці українського війська, та День українського козацтва. Сьогодні ми вклоняємося учасникам АТО та Операції Об’єднаних Сил, українцям, які боролися проти нацизму в часи Другої світової війни. На їхніх подвигах ми, українці, відроджуємо власну гідність і національну свідомість на справжніх патріотичних цінностях, які є основою нашої перемоги над будь-якими ворогами.
![121514295 379903813166383 7669378185192939718 O](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/121514295_379903813166383_7669378185192939718_o.jpg)
![121551445 379903989833032 3330830338649548664 O](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/121551445_379903989833032_3330830338649548664_o.jpg)