30 вересня відбулися  урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

30.09.2020

30 вересня, у комунальному закладі «Зачепилівський базовий будинок культури» Зачепилівської селищної ради відбулися  урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

В фойє закладу була представлена виставка-інсталяція матеріалів з історії Зачепилівської публічної  бібліотеки та сільських бібліотек.

Заступник голови Зачепилівської районної державної адміністрації  Олександр Миколайович Задорожний та Зачепилівський селищний голова Юрій Вікторович Кривенко привітали бібліотекарів району та громади. Нагородили кращих працівників грамотами, подяками та подарували  квіти.

Також бібліотекарі приймали вітання від радника губернатора Харківської області Сергія Юрійовича Федорика.

Начальник відділу культури  і туризму Зачепилівської селищної ради  Т.Корнєєва та директор комунального закладу  «Зачепилівська публічна бібліотека» Л.Харченко подякували присутнім за  вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята кращим бібліотекарям вручили грамоти.

Гарний та святковий настрій всім присутнім свята дарували музичні вітання працівники та майстри народного мистецтва Зачепилівського базового будинку культури та Зіньківщинського сільського клубу.

Dsc 3450 Dsc 3455 Dsc 3485 Dsc 3487 Dsc 3505 Dsc 3594