29 серпня – День пам’яті захисників України

28.08.2020

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Молитвою, добрим словом, згадуємо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.
Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів, та віддали своє життя самовіддано обороняючи нашу землю. І схиляємося перед рідними, які втратили своїх близьких.
Пам’ять про загиблих – вічна. Вона у наших серцях.
Висловлюю велику вдячність всім тим, хто на даний час захищає територіальну цілісність та незалежність держави.
А всім Вам бажаю мирного неба, мудрості і наснаги творити добро на благо рідної України.

5df3fb85a08d7207611609