26 квітня – День памяті Чорнобильської трагедії…

26.04.2021

26 квітня виповнюється 35-а річниця Чорнобильської катастрофи, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на «до» та «після», залишивши по собі глибокий відбиток у пам’яті.

Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварія стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

Вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу. Ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь. Завдяки героїзму та мужності ліквідаторів ми маємо сьогодні можливість спостерігати навколишню природну красу, бачити як ростуть наші діти й онуки, живемо, насолоджуємося життям та мріємо про щасливе майбутнє.

Подяка героям, вшанування загиблих, турбота та допомога постраждалим – це те найменше, що ми можемо й мусимо зробити. У цей день щиросердечно дякуємо ліквідаторам за їхній подвиг та щиро бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, родинного щастя, миру і благополуччя.

26gh

Unnamed