Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

26 червня – Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу Наркоманія – шлях у безодню!

25.06.2020

Наркоманія (від грецьких слів narke – заціпеніння, сон, і mania – божевілля, пристрасть, потяг) – ненормальний стан організму, викликаний вживанням певних речовин (наркотиків). Суттєвими ознаками наркоманії є: непереборна тяга до прийому наркотиків (пристрасть до них) і тенденція підвищення кількості прийнятої речовини. Залежності бувають різними, але залежність, яку створює наркоманія, дійсно складна. Наркоманія насамперед являє собою психічну залежність, тобто душевну і пов’язану з розумом. Якщо фізична залежність (пов’язана з тілом і з його відчуттями) швидко відпускає, то психічна – практично невиліковна. Наркоманія робить людей бранцями наркотичних речовин.

Наркотики в свою чергу являють собою отрути, які в малих дозах викликають залежність і так зване почуття кайфу, а у великих кількостях – смерть. Поширення та зберігання наркотиків переслідується законом, а це значить, що наркоманія створює потенційних злочинців. Люди, яких торкнулася наркоманія, а також залежні від наркотиків люди, крім вживання наркотичних засобів, можуть вдатися до крадіжки, вбивств і обману заради дози.

Наркоманія – це не пустощі, не проведення вільного часу в товаристві друзів, а небезпечна хвороба. Не кожному вдається вирватись з полону цієї хвороби, яка може призвести до смерті в молодому віці.

Єдиний спосіб, щоб не потрапити в залежність від наркотиків – ніколи їх не пробувати!

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання