12 лютого Зачепилівську громаду з робочим візитом відвідала Народний депутат Юлія СВІТЛИЧНА
ВАЖЛИВИМ питанням пiд час перебування Юлії Олександрівни у громадi було: ПОРУШЕННЯ ЕКОЛОГIЧНИХ НОРМ.
Вiдбулася зустрiч з жителями, які мешкають в селі Нагірне по вулиці Бречко. Їх непокоїть небезпечне сусідство з фірмою «Порт – Формат», що розгорнула хімічне виробництво мінеральних добрив та гербіцидів i знаходяться на відстані 25-50 м від житлових будинків. Збiльшилася кiлькiсть хворих на алергiю та астму. Мешканці надали звернення з підписами в кількості 263 чоловік. Така діяльнiсть на територii’ населеного пункту НЕПРИПУСТИМА!!!
З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відвідали поховання воїна – інтернаціоналіста Володимира КРИВОШЕЇ.
Вшанували пам’ять загиблих воїнiв– інтернаціоналістiв хвилиною мовчання і покладанням квітів на Алеї Слави.
Завiтали до Будинку дитячої та юнацької творчості, де відвідали репетицію нового танцю вихованцiв колективу “Веселковий розмай” на чолi з художнiм керiвником Тетяною Педько, вихованцi декоративно- прикладного мистецтва – керiвник Наталья Скотаренко займалися виготовленням “Валентинок”.
Вихованцi шахового гуртка – керiвник Микола Тума – продемонстрували свої здiбностi у грi.
Проведено традиційний для нашого депутата особистий прийом громадян – здебільшого люди звертались з питаннями соціально – побутового характеру та за наданням матеріальної допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах.
На завершення вiдбулась нарада з активом Зачепилiвської громади, на якій обговорили наявні проблемні питання, плани розвитку та співпраці з нашим народним депутатом
![149341754 265115538332154 5923991569685016381 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/149341754_265115538332154_5923991569685016381_n.jpg)
![149366060 265115468332161 9203369819998560416 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/149366060_265115468332161_9203369819998560416_n.jpg)
![149397743 265117104998664 6373700953535313810 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/149397743_265117104998664_6373700953535313810_n.jpg)
![149929893 265115634998811 6982416072110891144 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/149929893_265115634998811_6982416072110891144_n.jpg)
![149929928 265117054998669 4979648551756767078 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/149929928_265117054998669_4979648551756767078_n.jpg)
![150051837 265116944998680 4556525036055322419 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/150051837_265116944998680_4556525036055322419_n.jpg)
![150159825 265115501665491 2245950351961625414 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/150159825_265115501665491_2245950351961625414_n.jpg)
![150406046 265115568332151 2276203673718122629 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/150406046_265115568332151_2276203673718122629_n.jpg)
![150427653 265115598332148 5735777983679860860 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/150427653_265115598332148_5735777983679860860_n.jpg)
![150616503 265115721665469 6221405002398399036 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/150616503_265115721665469_6221405002398399036_n.jpg)
![150005054 265117164998658 8965208356003622963 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/150005054_265117164998658_8965208356003622963_n.jpg)
![150157762 265117294998645 5619083207304512239 N](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/150157762_265117294998645_5619083207304512239_n.jpg)